Hakkımızda

Alpa Oto Computest


Alpa Oto Computest en son teknoloji makineleri,cihazları ve konusunda yetişmiş uzman personeliyle sizlere yardımcı olabilmek için hazırdır. Ankara 'da almak istediğiniz aracın değişen parça-boyalı parça, motor performansı,klima kontrolü, fren testi, süspansiyon testi ve yanal kayma testlerini yaparak yazılı rapor halinde sizi bilgilendirir. Sizde alacağınız araç hakkında bilgi sahibi olur,size uygun olup olmayacağına karar verirsiniz.


AP POLAT SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ

1982 yılında kurulan firmamız trafik müşavirliği, sigorta acenteliği ve otomotiv sektöründe faaliyet göstermektedir. Türkiye genelinde uzman kadro ve ekibimizle bütün il ve ilçelerde her türlü trafik hizmeti veren şirketimiz işini ciddi, düzenli ve programlı bir şekilde yapmaktadır.

Sigortacılık sektöründe de marka haline gelmiş olan AXA, RAY, ALLİANZ, NEOVA , GROUPAMA, DOĞA, ATLAS MUTUEL, QUİCK VE SOMPO JAPAN sigortaları ana bayiliğini yapan firmamız daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Otomotiv sektöründe de her zaman daha iyisini ve daha kalitelisini müşterilerimize sunmak için elinden gelen çabayı fazlasıyla göstermektedir.


Whatsapp Destek

Alpa Oto Test

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?